T-Mobile - najlepsze oferty

Oferta mobilnego internetu dla klienta indywidualnego. Za 39 zł miesięcznie otrzymujemy pakiet danych o pojemności 50 GB wraz z przenośnym routerem LTE za 9 zł.

50 GB limit transferu danych
9 zł opłata startowa za router LTE
39 zł wysokość abonamentu butto z VAT
• Umowa na 24 miesiące 


 

 

Blueconnect jest nazwą (marką) usługi mobilnego internetu świadczonej przez Operatora sieci telefonii komórkowej  T-Mobile. Bluueconnect realizuje dostęp do Internetu w technologiach GPRS/EDGE/UMTS/HSPA+, LTE przy wykorzystaniu sieci telefonii komórkowej GSM i UMTS i LTE. W ramach usługi Blueconnect abonenci mogą również korzystać z sieci hot spotów gdzie dostęp do Internetu realizowany jest w technologii WLAN. Maksymalne prędkości transmisji zależą od wielu czynników takich jak: warunki propagacji fal radiowych, obciążenie sieci, typ zabudowy, prędkość przemieszczania się terminala itp. Usługa blueconnect dostępna jest również w ramach ofert pre-paid i występuje pod nazwą ,,Internet na kartę blueconnect”

W ramach usługi głównej możemy skorzystać z usługi dodatkowej takiej jak blueconnect noc.  Usługa ta umożliwia nielimitowany transfer danych w godzinach 24.00 do 9.00 i może stanowić niezależną usługę płatną lub też być bezpłatną usługą dodaną do wyższych planów taryfowych mobilnego Internetu. Korzystanie z blueconnect noc nie pomniejsza nam limitu transferu danych.

Blueconnect w telefonie - jest to usługa dostępu do internetu która może być również bardzo przydatna dla klientów którzy chcą lub potrzebują być ciągle online.  Nazwa handlowa usługi to ,,Internet non-stop w telefonie”.

Internet na kartę – usługa mobilnego internetu w sieci T-Mobile dostępna jest również w ofercie na kartę. 

Poprawienie zasięgu wewnątrz budynków – operator T-Mobile oferuje również urządzania poprawiające zasięg sygnału radiowego wewnątrz budynków. W najprostszym przypadku można zastosować zewnętrzną antenę kierunkową . Antenę taką umieszczamy na przykład na elewacji budynku.


2012 Centel-Net. All rights reserved
projekt i wykonanie: Centel-Net