Play Internet - oferta internetu mobilnego

Nowa oferta Play Internet Pakiet 50

Oferta mobilnego internetu  Play Internet dla klienta indywidualnego. Jedna z bardziej atrakcyjnych ofert na naszym rynku. 

50 GB limit transferu danych
45 zł wysokość abonamentu butto z VAT
Modem przenośny LTE za 1 zł
• Umowa na 24 miesiące
Aktywacja 39 zł brutto


 

Polecana oferta: Play Pakiet 50 Firma 

50 GB limit transferu  w sieciach poza Play
1 zł  koszt modemu LTE
36,58 zł wysokość abonamentu netto 
•  Umowa na 24 miesiące
•  Aktywacja 31.7 zł netto

 

 

 

Inne atrakcyjne promocje w sieci Play Internet

Twa promocja zakupów przez internet.  Kupując online otrzymamy zawsze lepszą ofertę. Jak wynika ze secyfikacjacji ofert Mobilnego Internetu w  Play prawie zawsze dostajemy kilka gigabajtów miesięcznie więcej. Dodatkowy bonus uzależniony jest od wielkości naszego zamówienia.


 

Promocyjny Pakiet Gigabajtów Internet Play

Jeżeli wykorzystamy swój limit transferu danych to możemy bez problemu dokupić dodatkowy pakiet Internet Play. Zakup można zrealizować poprzez wysłanie sms-a. Ceny są wyjątkowo niskie. Na przykład: 0,5 GB kosztuje 5 zł, 1 GB tylko 9 zł, 2 GB - 15 zł a 10 GB  40 zł.

 


Play Online jest marką usługi mobilnego internetu oferowanej przez Operatora sieci telefonii komórkowej  Play.  Operator ten świadczy  dostęp do Internetu w  technologii HSPA+ w paśmie częstotliwości 900 MHz i 2100 MHz oraz LTE.  Pod koniec 2013 roku rozpoczęła się intensywna budowa sieci LTE. Zasięg w 2012 roku w techonologii HSPA+ obejmował  ok. 82% populacji Polski . Biorąc pod uwagę powierzchnię kraju to usługa Play Online jest dostępna na większości terytorium Polski. Technologia HSPA+ umożliwia prędkość transmisji  do 21 Mbit/s  a LTE do 150 Mbit/s.  Sa to jednak prędkości teoretyczne i w rzeczywistości trudno do osiągnięcia. Prędkość ta zależy przede wszystkim od warunków propagacji fal i ilości użytkowników na danym terenie.

Usługa  ,, nocny transfer” polega na tym, że  korzystanie z transmisji danych w Internet Play w godzinach nocnych (01:00 – 8:00) jest nielimitowane i nie pomniejsza nam przyznanego pakietu danych w ramach konkretnej oferty Play Online.  Usługę można aktywować na wiele sposobów  jak na przykład online w serwisie Play24 , kodem w telefonie, w Salonie sprzedaży lub poprzez telefoniczne Biuro Klienta. Za korzystanie z tej usługi w Play Online pobierana jest opłata 10 zł/ miesięcznie.  W wyższych planach taryfowych Play Internet usługa ta dodawana jest gratis jako dodatek uatrakcyjniający ofertę.

HOT SPOT Play Online – operator Play uruchomił na terenie Polski sieć hot-spotów Wi-FI w zasięgu, których można korzystać z mobilnego Internetu w netbooku, tablecie czy telefonie. Usługa ta w ramch oferty Play Internet jest bezpłatna. Lista hot-spotów znajduje się na stronie operatora.

Play Internet  w telefonie - jest to usługa, która umożliwię korzystanie z Internetu w telefonie. Do dyspozycji mamy kilka pakietów danych od różnych wielkościach.  Zamówienie pakietu można zrealizować przez telefon wprowadzając odpowiedni kod na klawiaturze.

Play Online na kartę – w ramach oferty Play Internet istnieje możliwość zakupu zestawu na kartę. Mamy do dyspozycji ofertę z modemem USB + zestaw startowy z pakietem internetowym.  Możemy również wybrać sam starter z pakietem internetowym bez modemu.  

Play Online na godziny – operator wprowadził ciekawą propozycję po wykorzystaniu pakiedu danych w abonamencie. Abonent może aktywować tzw. Pakiet Godzin w którym  nie otrzymuje pakietu danych do wykorzystania w ciągu miesiąca a dostaje określony czas na korzystanie z transmisji danych w ilości 15 lub 30 godzin w okresie rozliczeniowym. Stopień wykorzystania limitu rozliczany jest w minutach.

Promowanie sprzedaży przez Internet - operator w swojej ofercie Play Internet kładzie duży nacisk na zachęcanie klientów do realizowania transakcji przez Internet. Szczególnie widać to przy ofertach abonamentowych gdzie za zakup przez Internet otrzymuje się znacznie lepszą ofertę pod względem wielkości przyznanego pakietu danych. I tak na przykład w ofertach Play Online z modemem  klient realizujący umowę przez internet może  otrzymać dodatkowo od 1 do 5 GB miesięcznie.

 


2012 Centel-Net. All rights reserved
projekt i wykonanie: Centel-Net