Formuła 4G LTE Unlimited - oferta nr 1 mobilnego internetu

Nowa oferta Play bez limitu danych w sieciach 3G i 4G

Oferta mobilnego internetu w Play Internet dla klienta indywidualnego. Jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na naszym rynku.  Za kwotę abonamentu 69,9 zł otrzymujemy praktycznie nielimitowany internet przez cały okres umowyw oraz modemem LTE.

30 GB limit transferu danych w sieciach poza Play
5 GB bonus (wliczony) za zakup przez internet
69,99 zł wysokość abonamentu butto z VAT
• Przez 6 miesięcy obniżony abonament o 20 zł
• Umowa na 24 miesiące
Nocny transfer za 0 zł w godz. 24.00 do 9.00
Przez całą umowę nielimitowany internet w zasięgu sieci własnej Play 3G (HSPA+) i 4G (LTE)

Następnie prosze kliknąć ,,Oferta" i dalej ,,Internet" - Chcę nową umowę


Polecana oferta dla firm - Formuła 4G LTE Unlimited

35 GB limit transferu  w sieciach poza Play
5 GB bonus (wliczony) za zakup online
1 zł  koszt modemu LTE
52,99 zł wysokość abonamentu netto 
•  Umowa na 24 miesiące
•  Nocny transfer od  24.00 do 9.00 za 0 zł
• Przez cały czas umowy  nielimitowany internet w zasięgu sieci własnej Play 3G (HSPA+) i 4G (LTE)

 

Następnie prosze kliknąć ,,Małe Firmy" i dalej Oferta - Internet.


 

Inne atrakcyjne promocje w sieci Play Internet

Twa promocja zakupów przez internet.  Kupując online otrzymamy zawsze lepszą ofertę. Jak wynika ze secyfikacjacji ofert Internet Play prawie zawsze dostajemy kilka gigabajtów miesięcznie gratis. Dodatkowy bonus uzależniony jest od wielkości naszego zamówienia.


 

Promocyjny Pakiet Gigabajtów Internet Play 4G LTE

Jeżeli wykorzystamy swój limit transferu danych to możemy bez problemu dokupić dodatkowy pakiet Internet Play. Zakup można zrealizować poprzez wysłanie sms-a. Ceny są wyjątkowo niskie. Na przykład: 0,5 GB kosztuje 5 zł, 1 GB tylko 9 zł, 2 GB - 15 zł a 10 GB  40 zł.

 


Play Online jest marką usługi mobilnego internetu oferowanej przez Operatora sieci telefonii komórkowej  Play.  Operator ten świadczy  dostęp do Internetu w  technologii HSPA+ w paśmie częstotliwości 900 MHz i 2100 MHz.  Pod koniec 2013 roku rozpoczęła się intensywna budowa sieci LTE. Zasięg w 2012 roku w techonologii HSPA+ obejmował już ok. 82% populacji Polski . Biorąc pod uwagę powierzchnię kraju to usługa Play Online jest dostępna na większości terytorium Polski. Zastosowana technologia umożliwia prędkość transmisji nawet do 21 MBIT/s . Jest to jednak prędkość teoretyczna i w rzeczywistości trudno do osiągnięcia. Praktycznie osiągane prędkości to kilka - kilkanaście megabajtów na sekundę. Prędkość ta zależy przede wszystkim od warunków propagacji fal i ilości użytkowników na danym terenie.

Usługa  ,, nocny transfer” polega na tym, że  korzystanie z transmisji danych w Internet Play w godzinach nocnych (01:00 – 8:00) jest nielimitowane i nie pomniejsza nam przyznanego pakietu danych w ramach konkretnej oferty Play Online.  Usługę można aktywować na wiele sposobów  jak na przykład online w serwisie Play24 , kodem w telefonie, w Salonie sprzedaży lub poprzez telefoniczne Biuro Klienta. Za korzystanie z tej usługi w Play Online pobierana jest opłata 10 zł/ miesięcznie.  W wyższych planach taryfowych Play Internet usługa ta dodawana jest gratis jako dodatek uatrakcyjniający ofertę.

HOT SPOT Play Online – operator Play uruchomił na terenie Polski sieć hot-spotów Wi-FI w zasięgu, których można korzystać z mobilnego Internetu w netbooku, tablecie czy telefonie. Usługa ta w ramch oferty Play Internet jest bezpłatna. Lista hot-spotów znajduje się na stronie operatora tutaj »

Play Internet  w telefonie - jest to usługa, która umożliwię korzystanie z Internetu w telefonie. Do dyspozycji mamy kilka pakietów danych od 100 MB do 1 GB. Najtańszy pakiet ( 100 MB) kosztuje 7 zł a pakiet 1 GB kosztuje 25 zł. Nie są to, zatem pakiety zbyt tanie. Zamówienie pakietu można zrealizować przez telefon wprowadzając odpowiedni kod na klawiaturze.

Play Online na kartę – w ramach oferty Play Internet istnieje możliwość zakupu zestawu na kartę. Mamy do dyspozycji ofertę z modemem USB + zestaw startowy z pakietem 2 GB za kwotę 109 zł. Możemy również wybrać sam starter z pakietem 2GB bez modemu za kwotę 19 zł.  I w końcu możemy wybrać zestaw 2 GB z modemem LTE za 279 zł.

Play Online na godziny – operator wprowadził ciekawą propozycję po wykorzystaniu pakiedu danych w abonamencie. Abonent może aktywować tzw. Pakiet Godzin w którym  nie otrzymuje pakietu danych do wykorzystania w ciągu miesiąca a dostaje określony czas na korzystanie z transmisji danych w ilości 15 lub 30 godzin w okresie rozliczeniowym. Stopień wykorzystania limitu rozliczany jest w minutach. Pakiet 15 godzin kosztuje 3 zł a 30 godzin 5 zł.

Promowanie sprzedaży przez Internet - operator w swojej ofercie Play Internet kładzie duży nacisk na zachęcanie klientów do realizowania transakcji przez Internet. Szczególnie widać to przy ofertach abonamentowych gdzie za zakup przez Internet otrzymuje się znacznie lepszą ofertę pod względem wielkości przyznanego pakietu danych. I tak na przykład w ofertach Play Online z modemem  klient realizujący umowę przez internet może  otrzymać dodatkowo od 1 do 5 GB miesięcznie.

 

2012 Centel-Net. All rights reserved
projekt i wykonanie: muso.pl