Która sieć oferuje najlepszy mobilny internet ?
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Netia
Cyfrowy Polsat

Promocja Internetu mobilnego w sieci Plus

Dodano: 03.11.2020

 

 

W ramach promocji Internetu Mobilnego w Plusie klienci otrzymują dwa razy więcej gigabajtów w ramach obecnie istniejących ofert abonamentowych oraz bezpłatny dostęp do sieci 5G w Polsce na cały okres umowy.

Dostęp do technologii 5G otrzymają klienci, którzy do początku stycznia wybiorą nową ofertę Plus Internet. Osoby, które podpiszą umowę w tym czasie będą mogły korzystać z sieci 5G przez cały okres trwania umowy, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu.

Nowa promocja Plusa polega gównie na podwojeniu pakietów gigabajtów przez całą umowę wszystkim, którzy wybiorą abonament za minimum 40 zł miesięcznie. Jak  wiadomo technologia 5G pozwala uzyskiwać znacznie większe szybkości transmisji danych co będzie powodować szybsze zużycie pakietów internetowych. Klienci wybierający abonament za 40 zł otrzymują 90 GB (zamiast 45 GB). Przy abonamencie w wysokości 50 zł klienci dostają 120 GB (zamiast 60 GB). Prawdziwi fani Internetu, najintensywniej korzystający z internetu w abonamencie za 70 zł z dostaną 200 GB (zamiast 100 GB).

 

Dodatkowo nowi abonenci oferty Plus Internet otrzymają jeden miesiąc gratis, natomiast klienci, którzy zmienią dostawcę Internetu na ofertę Plus będą zwolnieni z opłat przez pierwsze trzy miesiące.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na abonament za 70zł/mies. będą mogli korzystać bezpłatnie z TIDALA przez 24 miesiące.

 

 

Autor: KaEn
Źródło: Plus
Zobacz więcej nowości

2012 Centel-Net. All rights reserved
projekt i wykonanie: Centel-Net