Która sieć oferuje najlepszy mobilny internet ?
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Netia
Cyfrowy Polsat

Rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD

Dodano: 20.04.2020

 

 

W okresie Świąt Wielkanocnych padł rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD. Klienci Telewizji Orange wypożyczyli o 50% więcej filmów w porównaniu do weekendów sprzed epidemii.  Jest to zapewne spowodowane brakiem możliwości obejrzenia tych filmów w kinach z powodu zagrożenia koronawirusem

Jak się okazuje w obecnej sytuacji, kiedy nie można obejrzeć filmowych nowości na kinowym ekranie, premiery przeniosły się do Orange VOD. Filmy, które nie mogły wejść na kinowe afisze ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią lub były wyświetlane w kinach przez zaledwie kilka tygodni, są udostępniane na życzenie. To między innymi produkcje takie jak: „Sala Samobójców. Hejter”, „Bad Boy”, „Bloodshot”, „Mayday”, czy nagrodzony trzema Oskarami „1917”. 

 

Dzięki akcji „Orange VOD razem z Tobą”, można oglądać filmy za 1 złoty każdy. Co tydzień udostępnianych jest 6 różnych tytułów do wyboru. Między innymi: „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”, „Mali pogromcy duchów”, „Niewinne kłamstewka 2”, „Powrót”. Można je obejrzeć do 4 maja.

 

W marcu Orange zaproponował także miłośnikom filmów promocję na ponad 80 filmów w obniżonych cenach. 

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www
Zobacz więcej nowości

2012 Centel-Net. All rights reserved
projekt i wykonanie: Centel-Net