Która sieć oferuje najlepszy mobilny internet ?
Play
Orange
Plus
T-Mobile
Netia
Cyfrowy Polsat

Nju mobile wchodzi na rynek Mobilnego Internetu

Dodano: 01.07.2016

 

 

 

Nju internetowy - elastyczny internet mobilny

Niedawno bo 20 czerwca br. nju mobile wystartował po raz pierwszy z ofertą Mobilnego Internetu. Tym razem nie potwierdziła się reguła, że początki bywają trudne. Nowa oferta ,,nju internetowy” od razu powędrowała na 1 miejsce naszego rankingu najlepszych ofert Mobilnego Internetu, pomimo że jest to oferta typu ,,tylko sim”. Jest to bowiem propozycja bardzo atrakcyjna, w której za miesięczną kwotę 29 zł otrzymujemy pakiet danych w wysokości 40 GB.

Po przekroczeniu limitu 40 GB transmisja danych zwalnia do 1 Mb/s. W ramach tej oferty działa usługa ,,im dłużej tym lepiej" co oznacza, że po 6 miesiącach nasz pakiet internetowy będzie wynosił 80 GB a po dwóch latach 120 GB.

Oprócz internetu możemy także korzystać z innych usług jak połączenia głosowe czy sms/mms-y. Obowiązuje cennik podstawowy nju mobile tj.  19gr /min; 9gr /SMS; 19gr /MMS. Płacimy tylko za usługi, z których w danym miesiącu korzystamy. Minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł ale jeśli włączymy usługę 'im dłużej, tym lepiej' to już po trzech miesiącach opłata ta przestaje obowiązywać.

Inną propozycją sieci nju mobile jest plan nju internet dodatkowy, który możemy nabyć jako dodatkową kartę sim. Warunkiem zakupu takiej karty jest posiadanie chociaż jednego numer nju z rachunkiem. W tym przypadku za 20 GB zapłacimy tylko 19 zł/mies. Z pakietu 20 GB mogą korzystać wszystkie karty SIM, które są podpięte do naszego rachunku. W planie tym działa również usługa ,,im dłużej tym lepiej" co oznacza, że po 6 miesiącach nasz pakiet wzrośnie do 40 GB a po 2 latach do 60 GB.

 

Krzysztof Nieścioruk

 

 

Autor: KaEn
Źródło: www
Zobacz więcej nowości

2012 Centel-Net. All rights reserved
projekt i wykonanie: Centel-Net